Buradan Başla 500,00 ₺

Youtube ve Sosyal Medya Videolarınıza Editörlük Hizmeti Verebilirim

Thesecret
Thesecret
0 Sipariş Sırada

1 Gün Teslim Tarihi

N/A
( 0 incelemeler )

Hareketler

Ben Kimim ?


Merhaba, Selçuk Üniversitesi Radyo Tv programı mezunuyum Üvieristemden 4.8 derecesinde mzun oldum profesyonellikle aktif olarak video editörlük hizmeti vermekteyim. Bana güvenebileceğinizden hiçbir şüpheniz olmasın.


Youtube, Youtube Shorts ve diğer sosyal medya platformları için Özgün ve doğallığa uygun bir şekilde güzelce kurgulayıp videolarınızı editleyebilirim. Videolarınızı dilerseniz avi dilerseniz Mp4 1080 P ve 4k 60 Fps e kadar videolarınızı editleyerek sizlere sunmaktayım. İşimde profesyonelim.Sizler için Kullanabildiğim video programlarını aşağıda listeledim.


Kullanabildiğim Programlar

  • Adope Premiere
  • Movavi
  • Capcut
  • Da Vinci Resoult


gibi bir çok programa hakimim ve sizler için uygun bütçeye yönelik hizmet veriyorum.


Editörlük Hizmeti Hakkında


Sektörde öncü olan Youtube için birçok Kanala Hizmet verdim ve halen de hizmet vermeye devam ediyorum. İş prensiplerim arasında en önemli olan güven ve müşteri memnuniyetidir. Videolarınızda mükemmel düzeyde kaliteli renklendirme işlemi yapmaktayım. Aynı zamanda kullandığım Programlar ve video geçişleri, video efektlerini de lisanslı olarak kullanmaktayım. Verilen süre içerisinde profesyonel şekilde videolarınızı editleyerek memnun kalacağınız son derece harika bir hale getiriyorum. Memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın videolarınızı editleme işlemi tamamlandıktan hemen sonra iyi ki bu videomu editletmişim diyeceğinizden hiç şüphem yoktur. Sektörün öncüsü olarak sizlere kaliteli hizmet vermekten ve sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarım. Fiyat Politikam da oldukça uygun tutmaktayım. Video sürelerinize göre fiyatlar elbette ki değişiklik göstermektedir.

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Aşağıdaki Hizmetleri de Beğenebilirsiniz