Buradan Başla 350,00 ₺

Sizler için harika Youtube videoları hazırlarım

Hassan
Hassan Hesap doğrulandı
1 Sipariş Sırada

2 Gün Teslim Tarihi

N/A
( 0 incelemeler )

Hareketler

 🌟 🎬 🌟 ☯ Merhaba, ben Hassan. İranlıyım 2 yıldır Türkiye'de kalıyorum Türlçem biraz zayıf kusuruma bakmayın. 5 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel bir Video Düzenleyicisiyim 🥇. "Yüzsüz Videolar" nişindeki küçük ve köklü YouTube kanallarıyla çalışma konusunda uzmanım ve aynı zamanda bir YouTube içerik oluşturucusuyum.


Mevcut bir 🎬 YouTube kanalını otomatikleştirmeniz, sıfırdan başlamanız veya video düzenleme, senaryo yazma veya seslendirme hizmetlerine ihtiyacınız olup olmadığı konusunda size yardımcı olabilirim. Uzmanlığım, belgeseller, tarih, seyahat, lüks, NBA/Spor ve teknoloji dahil olmak üzere bir dizi nişi kapsıyor. Spor, finans, bitcoin, seyahat, hayvanlar ve daha fazlası gibi alt pazarlar için en iyi 10 videoyu oluşturma konusunda da deneyimim var. 


✨ Daha büyük projelerde veya kısıtlı teslim tarihlerinde yardımcı olabilecek profesyonellerden oluşan bir ekibim var. 


✅ Ayrıca, Aşağıdakileri içeren eksiksiz bir YouTube nakit ineği otomasyon hizmeti sunuyorum: 


⭐Tam video oluşturma (çekici senaryo, Amerikan/İngiliz seslendirme, video düzenleme ve göz alıcı küçük resim), 


⭐ YouTube videoları için SEO (SEO konu araştırması, SEO etiketleri ve açıklama) ve optimizasyon 


⭐ YouTube kanallarının bakımı (bir YouTube kanalı kurmak, videolar yüklemek, yorumlara yanıt vermek ve gelecekteki fikirleri gözden kaçırmak). Benimle çalıştığınızda, hedef kitlenize göre hazırlanmış eksiksiz bir stok görüntü, 3B model ve müzik varlıkları, göz alıcı görseller ve müzik ve ilgili ve ilgi çekici içerik kitaplığına sahip olursunuz.


 🎯 Neden Ben? ➥ İletişim becerileri güçlü. ➥ Günde yaklaşık 18 saat kullanılabilirlik. 


➥ Hızlı geri dönüş süresi. Herhangi bir sorunuz varsa veya projenizi tartışmak isterseniz, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. YouTube kanalınızın büyümesine yardımcı olacak harika videolar oluşturmak için birlikte çalışalım! 


🚀 Aşağıdaki 🏆Müşteri İncelemesi🏆, benim incelemelerim bölümünde ve buna benzer birçok diğer bölümde bulacağınız iş kalitesini ve benimle çalışmaktan bekleyebileceğiniz değeri açıklıyor.

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Aşağıdaki Hizmetleri de Beğenebilirsiniz