Buradan Başla 4.000,00 ₺

Sizin İçin Mükemmel Bir Wordpress Sitesi Kurabilirim

Efeak1
Efeak1
0 Sipariş Sırada

2 Hafta Teslim Tarihi

N/A
( 0 incelemeler )

Hareketler

Ben Kimim ?


2019 yılından bu yana wordpress alanında profesyonel bir şekilde wordpress kurulum hizmeti vermekteyim. Alanında profesyonel olan ve sektörde öncü olan wordpress hizmetini daima en basit ve en kolay site tasarımlarından biri olmuştur. Kendim özel kodlayarak php çalışması ile yapmaktayım ve bu işi uzun süredir yapıyorum. Wordpress tabanlı siteniz ile domain alan adı ve hostinge varana kadar bütün herşeyi anahtar teslim yapmaktayım. Profesyonel oldupum kadar aynız zamanda yardımsever bir web tasarımcıyım sitenizin işlemi bittikten sonra olası bir sorunda olası bir sitenin hata vermesine karşılık daima bana 7 / 24 ulaşabilirsiniz. Anahtar teslim verdiğim sitelerinizde hız sorunu olmamaktadır. Olası bir hız sorununa karşılık daher zaman hizmet vermekteyim. 


Wordpress


Wordpress bir web sitesi tabanıdır. Kullanışı ve arayüzü oldukça kolaydır wordpress ile yapılamayacak siteler yoktur denecek kadar az olmaktadır . E-Ticaret, Blog, Haber, İlan, Nkliye ve diğer tüm piyasalarda kurulan bilen siteler ile sizlere mükemmel bir deneyim sunar. Aynı zamanda wordpress sitelerinize binlerce ücretsiz tema ve eklentiler de kurabilmek mümkündür. Olagan üstü Optimizasyonu ile de şaşırmamak mümkün değil. Aynı zamanda siteleriniz kolay bir şekilde google tarafından farkedilmektedir. Kullanıcı admin paneline giriş de oldukça kolaydır. Wordpress tabanlı sitelerinize kolayca iyizico ve Paytr optimizasyonu yapılabilmektedir.

Sizlere vereceğim hizmetten son derce memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Şimdiden beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.


Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Aşağıdaki Hizmetleri de Beğenebilirsiniz