Buradan Başla 5.000,00 ₺

Ben sizlerin doğum fotoğrafçısı olabilirim

Hayti
Hayti
0 Sipariş Sırada

4 Gün Teslim Tarihi

N/A
( 0 incelemeler )

Hareketler

Doğum Fotoğrafçılığı


Peki ya ben bu işe nasıl başladım?


Ankara gazi Üniversitesi fotoğrafçılık bölümü mezunuyum. Beş yıldır fotoğrafçılık sektöründe hizmet vermekteyim. Doğum fotoğrafçılığı ülkemizde günden güne önem ve değer kazanan bir iş. 

Öyle güzel bir meslek icra ediyorum ki dokuz aylık bir mucizenin hayat buluşuna şahitlik ediyorum. Doğum anının fotoğraflarını çekiyorum . Saniyeler öncesinde annesinin karnında olan, henüz Dokunamadığımız , merakla beklediğimiz ,görmek için sabırsızlandığımız bebeklerin doğum anlarını ailelerini ve bebeğimize güzel anılar bırakmak için çekiyorum. Bundan daha özel ve güzel bir anı olabilir mi sizce? Bir daha geri gelmeyecek anları ölümsüzleştirıyorum . 

Ailenin bebeğini kavuştu o anda neler yaşanmışsa kayıt altına alıyorum. Doğum başlamadan önce annesinin ve ailesinin fotoğrafları , annenin doğuma hazırlanış anları , bebeğin annesi ile buluştuğu an , o bebeğin ilk doğduğu al yıkandım muayenesinin oldu an ve anların fotoğrafları… ikisinin de kontrolleri bittikten sonra odaya geçildiği an bebeğin anneyle odada tekrar buluşma anı , baba ile tanışmanı ve ilk süt emişi … on çekilen fotoğraflar o kadar değerli ki . Bu fotoğraflar hem aile hem de bebek için kıymetli bir anı olarak kalacak. Doğumun günü ve saati belli olmayacağı için doğum fotoğrafçısı her an hazır olmalıdır. Bebeğin doğumu anında ben de en az aileye kadar heyecanlı oluyorum . Ona kavuştuğumuz an ise aile kadar ben de mutluluk yaşıyorum . Mesleğimi çok severek yapıyor ve bu işi yaptığım için çok mutlu oluyorum. Yavrunuzun varlığını hissettiğiniz süreçte siz ânın tadını yaşarken ben makinamla birlikte sizin gelecekte gülümseyerek bakacağınız hatıralar topluyorum. Doğum çekimleri diğer çekimlere nazaran daha zorlu şartlar altında yapılan çekimlerdir . Bu yüzden profesyonel ekipmanlarımla ve tecrübemle doğum fotoğrafçılığı işini gerçekleştiriyorum .

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Aşağıdaki Hizmetleri de Beğenebilirsiniz