Buradan Başla 2.000,00 ₺

Ben sizler için VERİ girişi yapabilirim

Serdar11
Serdar11
0 Sipariş Sırada

2 Gün Teslim Tarihi

N/A
( 0 incelemeler )

Hareketler

Ben sizler için verilerinizi düzgün bir şekilde ücret alarak veri girişlerini yapabilirim yapmış olduğum veri girişlerinde herhangi bir sorun çıkmamaktadır elinizdeki işlemleriniz bittikten sonra veri giriş işlemlerinizi de son derece düzgün bir şekilde sizlerle iletişim kurarak sizin izni doğrultusunda istediği şekilde tamamlayabilirim. Veri girişleri genel olarak iki ila üç gün arasında değişmektedir bu girişlerden elde edilen veriler gizli tutulup sizlerle paylaşılmaktadır neden veriler tek tek kontrol edilerek düzgün bir şekilde eksiksiz tamamlanır.


Veri girişi nedir?


Veri girişi daha öncesinden araştırılan bir konunun elde edilen sonuçları nihayetinde sizlerin kontrolünde verilerinizin elde ettiğimiz Sonuçlara bağlı olarak herhangi bir size ait olan bir site vs platformlara girişi sağlanır. Veri girişlerinde öncelik müşterilerimin yani sizlerin gizlidir verileriniz hiçbir şekilde ikinci bir X kişiye asla teslim edilmemektedir.


Nasıl yapıyoruz ?


Veri girişlerini başlamadan önce ilk olarak verilenin doğruluğunu teyit ediyoruz teyit ettiğimiz bu verilerin doğru ondan sonra mailinizi tek tek manuel olarak girişini sağlıyoruz. Herhangi bir girişlerde olası yazılım problemi ile karşılaşmamaktayız bir girişte yazılım problemi ile karşılaştığımız da hemen tespit Edip sorunu kısa süre içerisinde çözmekteyiz elbetteki verilerinizin yedekleri daima bizde bulunmaktadır daha sonrasında bu yelekler sizlere iş bitiminde sizlere teslim edilmektedir yani verileriniz güvence altındadır.

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Aşağıdaki Hizmetleri de Beğenebilirsiniz