Buradan Başla 2.000,00 ₺

Ben Sizler İçin VERİ Analizi Yapabilirim

Serdar11
Serdar11
0 Sipariş Sırada

1 Hafta Teslim Tarihi

N/A
( 0 incelemeler )

Hareketler

Ben sizler için profesyonel anlamda sektör fark etmeksizin veri analizleri işlemleri gerçekleştirebilirim işlemler kısa süre içerisinde tamamlar yapmış olduğum analizleri sizlere iletirim sizlere ilettim bu analizlerden el sonuçlar çıkartıp işlerinizde fayda sağlar. Kesinlikle bot yazılım vs kullanmamak da birebir orijinal kendi yöntemlerimle verilerinizi ve verileri analiz etmek deyim.


Veri Analizi Nedir ?


İlgilendiğiniz işler veya sektörde faydalı olabilecek düzeyde istatistikler sektöre dair bilgiler sektörün kullanım amacında gerçekleşen işlemler ve bunlara dair tüm analizlerin yapıldığı veri analizinde önemli olan işlemlerin ve analizleri sizlere hangi doğrultuda ve işinize yarayacak veriler sunmaktadır.


Veri Analizleri Nasıl Gerçekleştirilir ?

İlk olarak analiz edilecek veriler ve her ne analiz edilecekse konu belirlenir, belirlenen konu üzerinde bir modelleme gerçekleştirilir bu doğrultuda kısaca analizler yapılır.


Örnek


Örneğin sigara ile ilgili bir veri analizi nasıl gerçekleştirilir.

İlk olarak sigara ile ilgili kısa bir bilgi edililir. Daha sonrasında sigara kim ve kimler tarafından kullanılmaktadır bu araştırılır.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan sigara markası nedir bu araştırılır.

O bu araştırma bittikten sonra o markada müşterileri çeken müşterilerin o markaya daha önemsemesinin neden önemli oldu araştırılır. Bu ve bunlara göre analizler çıkartılarak sizlere teslim edilir aşamalar bu şekildedir.


Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Aşağıdaki Hizmetleri de Beğenebilirsiniz