Buradan Başla 1.500,00 ₺

Ben sizler için sosyal medya reklamcınız olabilirim

Akss
Akss
0 Sipariş Sırada

1 Gün Teslim Tarihi

N/A
( 0 incelemeler )

Hareketler

Ben kimim ?

Günümüzde yaygın olarak kullanılan sosyal medya Instagram Twitter Facebook ve diğer sosyal mecralarda profesyonel olarak çalışan ücretli olarak sosyal medyada reklam çıkan Üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümünden mezun bir bireyim. Amacım sizlere her zaman doğru ve kaliteli şekilde hizmet vermek ve sizlerin bu doğrultuda benden memnun kalarak daha fazla benimle çalışmanızı sağlamak. Sosyal medyanın tüm püf noktalarını ezbere bilmekteyim ve sizlere doğru şekilde profesyonel anlamda sosyal medya reklamcılığını yapabilecegimi belirtmek isterim.


Sosyal medya reklamcılığı nedir?


Sosyal medya reklamcısı günümüzde herhangi bir ürün ayırt etmeksizin yaygın olarak kullanılabilen belirli bir ücret karşılığında sosyal medya platformlarında reklamlar verilmesi ve bu reklamları profesyonel anlamda doğru kitle ulaşılmasını sağlayan küçük bir bölümdür.


Sosyal medya reklamcılığında en önemli olan şey ise doğru kitle ve doğru zamanda reklamlar verebilmektir işte ben tam da burada sizler için devreye girerek Sosyal medyanızda bulunan hangi kitleye veya hangi alanda reklam çıkacaksınız çıkılmasını sağlayan kişiyim. Daha önce bir çok ünlü isim ile ve bir çok meşhur markalar ile çalışmışlığım vardır. Amacım sizlere bu doğrultuda kısa sürede reklamlarınızın profesyonel şekilde öne çıkması ve doğru verimi almanızdır. doğru verimi aldığı taktirde reklama dönüşün fazla olacağı ve kitlenin doğru bir şekilde artacağı gözle görebilmekti. Ben size bu konuda ücretli olarak yardım sünüyor ve sizlerle çalışmaktan büyük zevk alıyorum.Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Aşağıdaki Hizmetleri de Beğenebilirsiniz