Buradan Başla 350,00 ₺

Ben Sizler İçin Profesyonel Kartvizit Tasarımı yapabilirim

vogues
vogues
0 Sipariş Sırada

2 Gün Teslim Tarihi

N/A
( 0 incelemeler )

Hareketler

Artık kartvizit tasarımlarınız emin ellerde. Ben sizin için mükemmel kalitede kartvizit tasarımları yapabilirim. Yapmış olduğum bu kartvizit tasarımları daha önce Türkiye’de ve dünyada eşi ve benzeri görülmemiş tasarımlardır. Kartvizitlerde önemli olan göz hakimiyeti ve ilk baktığınız andan itibaren kartvizit ne kadar kaliteli tasarıma sahip diyebileceğiniz tasarımlar da bir kartvizit. Kartvizitlerin amaçları yırtılıp atılmak değildir müşteri kartvizitinizi eline aldığında hissedeceği tek şey tasarımın harikalığıdır.


Kullanılan Programlar


Bu yüzden sizler için Adope aftereffects kullanarak alışılagelmişin dışında istediğiniz boyutlarda kartvizit tasarımı yapabiliyorum. Türkiye’de ve dünyada oluşan dijital alanda kartvizitler ile dilerseniz bir web sitesi edasında kartvizitler tasarlayabilirim. Tasarladığım bu kartvizitler gerçekten firmanız ile ilgili büyük anlamlar ifade eden tasarımlara sahiptir. 


Tasarım Aşamaları 


İlk olarak siz değerli müşterilerimin fikirlerini aldıktan kabataslak bir kartvizit tasarlıyorum ve sizlere bu tasarladığım kartviziti iletiyorum. Bu doğrultuda sizlerin önerilerine ve fikirlerine öncelik vererek öngörülerinizi aldıktan sonra kabataslak olan tasarımı profesyonel bir hale getirerek sizlerin isteği doğrultusunda bir tasarım haline getiriyorum.

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Aşağıdaki Hizmetleri de Beğenebilirsiniz