Buradan Başla 7.000,00 ₺

Ben Sizler için Php Framework programlama yapabilirim

Melk1
Melk1
0 Sipariş Sırada

3 Gün Teslim Tarihi

N/A
( 0 incelemeler )

Hareketler

Php Framework 
PHP çerçeveleri, PHP programlama dilini kullanarak web uygulamaları geliştirmek için yapılandırılmış bir yol sağlayan önceden oluşturulmuş yazılım çerçeveleridir. Bu çerçeveler, geliştirme sürecini basitleştiren, en iyi uygulamaları teşvik eden ve geliştiricilerin sürdürülebilir ve ölçeklenebilir uygulamalar oluşturmasına yardımcı olan yeniden kullanılabilir kod ve araçlardan oluşan bir temel sunar.


Bir PHP çerçevesi seçerken, projenin boyutu ve karmaşıklığı, çerçeveye aşinalığınız, topluluk desteği ve ihtiyacınız olan belirli özellikler gibi faktörleri göz önünde bulundurun. Her çerçevenin güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu nedenle bunları projenizin gereksinimlerine göre değerlendirmek önemlidir. 
PhP Açılır pencereleri buyrun sizler için sıralayalım;
Laravel, en popüler PHP çerçevelerinden biridir. Model-View-Controller (MVC) modelini takip eder ve zarif bir sözdizimi, güçlü bir ORM (Eloquent), yönlendirme, kimlik doğrulama ve daha fazlasını içeren çok çeşitli özellikler sunar. Laravel ayrıca canlı bir ekosisteme ve aktif bir topluluğa sahiptir. Symfony, modülerliği ve esnekliği ile tanınan sağlam bir çerçevedir. Web uygulamaları oluşturmak için bağımsız olarak veya birlikte kullanılabilen bir dizi yeniden kullanılabilir bileşen sağlar. Symfony, diğer PHP projelerinde de kullanılan Symfony Components standardını izler.CodeIgniter : CodeIgniter, basitlik ve hıza odaklanan hafif ve anlaşılır bir çerçevedir. Daha küçük projeler için veya basit ama etkili bir çözüme ihtiyacınız olduğunda iyi Yii ("yee" olarak telaffuz edilir), hızlı geliştirme için tasarlanmış yüksek performanslı bir PHP çerçevesidir. Güçlü bir önbelleğe alma sistemine sahiptir, RESTful API'leri destekler ve güvenlik mekanizmaları ve kod oluşturma araçları gibi özelliklerle birlikte gelir. Phalcon benzersiz bir PHP çerçevesidir, çünkü PHP için bir C uzantısı olarak uygulanır, bu da onu çok hızlı yapar. Daha düşük seviyeli bir mikro çerçeve ile birlikte tam yığın bir çerçeve sunar. yapılandırma üzerinde kural (CoC) ilkesini izleyen eski bir PHP çerçevesidir. Geliştiricilerin hızla uygulama oluşturmasına yardımcı olan yapı iskelesi özellikleri sağlar.


Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Aşağıdaki Hizmetleri de Beğenebilirsiniz