Proje Detayları

Açıklama

Yeni bir web sitesi oluşturmama yardımcı olacak deneyimli bir WordPress geliştiricisi arıyorum. Özel bir tasarım ve düzen oluşturmak ve paylaşılan barındırma ile çalışmak için geliştiriciye ihtiyacım var. Web sitesine içerik eklenmesi gerekecektir. Geliştiriciden en son WordPress teknolojileri ve trendleri, Javascript, HTML5, CSS3 ve PHP hakkında bilgi sahibi olmasını rica ediyorum.

Geliştiricinin daha önce özel WordPress web siteleri oluşturup başlatmış olmasını ve WordPress güncellemelerine, güvenlik yamalarına ve yedeklemelerine nasıl ayak uyduracağını bilmesini bekliyorum. Geliştiricinin güçlü iletişim becerilerine ve kaliteli bir ürün üretme arzusuna sahip olması esastır. Fikirlere ve geri bildirimlere açığım ve geliştiricinin getirdiği uzmanlığa değer veriyorum.

İşbirliğimizi ve olağanüstü bir sonucu dört gözle bekliyorum!

Müşteri Bilgisi

WordPress geliştiricisi gerekli
Cy***mz
Sizinle iletişime geçerse müşterinin hesabı size görünür

Dolandırıcılara Dikkat Edin!

Bir depozito ödemeniz isteniyorsa veya Telegram, WhatsApp veya başka bir mesajlaşma platformunda sohbet etmeniz isteniyorsa, bu muhtemelen bir dolandırıcılıktır. Bu projeleri anında bize bildirin veya yardım için destek ile iletişime geçin.

Teklifler

Serbest çalışanlarımızın tekliflerine göz atın

Hasan Yılmaz Hassan

Türkiye

|

0

|
Onaylı Hesap
745,00 ₺ /
3 günler
Merhaba teklifinizle ilgileniyorum. 10 yılı aşan bir bilgi ve deneyimim var. Teşekkürler.

Proje Özeti

Bütçe:
500,00 ₺ – 750,00 ₺
Bütçe Türü:
Sabit fiyat
Teklifler:
1
Ortalama Teklif:
745,00 ₺
Durum:
Aktif
Tıklamalar:
108
Gösterimler:
164
Yayınlanma Tarihi:
3 ay önce