İlham Alın Son Güncelleme Tarihi 3 ay önce

Bulunması zor yetenek sizin için bulundu


Freelancers, daha fazla müşteri bulmak ve kendi serbest işinizi yürütmek ve büyütmek için harika bir yerdir.

  • İdeal projeler üzerinde çalışma özgürlüğü: Freelancers'ta kendi işinizi yönetir ve kendi müşterilerinizi ve projelerinizi seçersiniz. Sadece profilinizi tamamlayın ve ideal işleri vurgulayalım. Ayrıca projeleri arayın ve müşteri davetlerine yanıt verin.

  • Geniş çeşitlilik ve yüksek ücret: Müşteriler artık yüzlerce beceri kategorisinde iş ilanı veriyor ve harika iş için en yüksek fiyatı ödüyor.

  • Giderek daha fazla başarı: Projelerde ne kadar başarılı olursanız, Freelancers kullanan müşteriler tarafından işe alınma olasılığınız o kadar artar.
Kim, ne zaman ve nasıl. Hepsi senin şartlarında


Freelancers, müşterilerle bağlantı kurmayı ve harika işler yapmaya başlamayı kolaylaştırır.


Basit ve kolaylaştırılmış bir sürece güvenin. Freelancers'ın gelişmiş algoritmaları, uygun olduğunuz projeleri vurgular.


En Çok Oy Alan ve Yükselen Yetenek programları: Prestijli programların eklenen statüsüyle daha yüksek görünürlüğün tadını çıkarın.


En iyi müşterilerle önemli işler yapın: Freelancers fiyatlandırması, serbest çalışanları, müşterileriyle tekrarlanan ilişkiler için Freelancers'ı kullanmaya teşvik eder.Ne için ödediğiniz için daha fazlasını alın


Freelancers ile ne zaman, nerede ve nasıl çalışacağınızı kontrol etme özgürlüğüne ve esnekliğine sahipsiniz. Her proje, siz ve müşteriniz tarafından paylaşılan ve aşağıdakileri yapmanıza olanak tanıyan çevrimiçi bir çalışma alanı içerir:


Dosya gönder ve al: Dijital varlıkları güvenli bir ortamda sunun.


Geri bildirimi gerçek zamanlı olarak paylaşın: Metin veya sohbet yoluyla iletişim kurmak için Freelancers Mesajlarını kullanın.


Freelancers'ın platformu işimi yönetmeme nasıl yardımcı olur?


Freelancers, sohbet etmenize ve dosya paylaşmanıza, zamanınızı takip etmenize ve ödeme almanıza yardımcı olacak kullanıcı dostu bir platform sağlar.


Uzaktan yetenek tedarikinden daha fazlası


Tüm projeler, serbest çalışma web sitesi aracılığıyla başarıyla tamamlanan tüm işler için ödeme almanızı sağlamaya yardımcı olan Freelancers Ödeme Korumasını içerir.


Tüm faturalar ve ödemeler Freelancers aracılığıyla gerçekleşir: Basit ve kolaylaştırılmış bir sürece güvenin.


Saatlik ve sabit fiyatlı projeler: Saatlik işler için Freelancers üzerinden zaman çizelgeleri gönderin. Sabit fiyatlı işler için, belirlenen kilometre taşları ve fonlar, Freelancers emanet özellikleri aracılığıyla serbest bırakılır.


Çoklu ödeme seçenekleri: Doğrudan para yatırma veya PayPal'dan banka havalesine ve daha fazlasına kadar sizin için en uygun ödeme yöntemini seçin.